• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA JK BEACH HOUSE (24)

JK Beach House се наоѓа на сама плажа, 500 метри одалечена од Врахос во мирниот дел на патот кон Лигија. Во овој дел се лоцирани приватните вили со сoпствена плажа. Таа е идеална за оние кои сакаат да избегаат од гужвата и да одмараат во мир. Вилата e погодна за фамилии или парови, располага со 3 спални соби од кои едната се наоѓа на поткровје, дневна како и целосно опремена кујна. Вилата има двор со зеленило и сопствен паркинг, скара и од самиот двор излегува на плажа. Клима има во дневната и е бесплатна за користење на гостите. Во неа се сместуваат само тие кои ке ја изнајмат, и не ја делат со други гости.
Цените се изразени за НАЕМ НА ВИЛА за 7 ноќевања
Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд
На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана уплата
Првиот и последниот термин се ПРОМО ЦЕНИ и не подложат на попуст

Цени по соба
ДатумиVila 3/6
25.05.2022 - 01.06.2022 229 €
01.06.2022 - 08.06.2022 299 €
08.06.2022 - 15.06.2022 389 €
15.06.2022 - 22.06.2022 489 €
22.06.2022 - 29.06.2022 549 €
29.06.2022 - 06.07.2022 609 €
06.07.2022 - 13.07.2022 729 €
13.07.2022 - 20.07.2022 945 €
20.07.2022 - 27.07.2022 945 €
27.07.2022 - 03.08.2022 945 €
03.08.2022 - 10.08.2022 945 €
10.08.2022 - 17.08.2022 945 €
17.08.2022 - 24.08.2022 945 €
24.08.2022 - 31.08.2022 835 €
31.08.2022 - 07.09.2022 769 €
07.09.2022 - 14.09.2022 571 €
14.09.2022 - 21.09.2022 483 €
21.09.2022 - 28.09.2022 431 €
Превоз

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос: Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице Куманово (БП Макпетрол) – 50еур по лице Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -60€ по лице Кочани – Трансфер до Велес -60€ по лице Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос: Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-50€ по лице Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€ Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -55€ по лице Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe – Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена – Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )