VILA SIMPOSIO - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Располага со студија, дуплекси и фамилијарни апартмани, наменети за сместување од 2 до 6 лица. Секое студио/апартман е комплетно опремено и располага со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (со доплата на лице место). Се препорачува за сите категории туристи.
-20% попуст за уплати во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со уплатени 40 % аконтација

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62


Локација: Вила Симпосио се наоѓа на околу 200 метри оддалеченост од плажата.
39.97506171502487, 22.654502299753492