• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ICEBERG 4*

 

Хотел Iceberg е сместен на извонредна локација, во срцето на Боровец. Од хотелот се протега величенствен поглед на ски центар. Содржи 104 сместувачки единици на 7 ката.


СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-15% за уплати до 31.10.2019


* Цените се со вкалкулиран попуст

 

РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Во цената е вклучено : користење на базен , џакузи и фитнес.


Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.)
Community такса за престој еднократно, 4€ од ден за возрасен и деца.
Доплата за паркинг 5 €
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 80€/ возрасен, 40€/ дете ( 2-12 г.)


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -15% за уплати до 31.10.2019, -10% за уплати до 30.11.2019
2) 7=6, за пристигнување во период 15.01-28.01 & 05.03-31.03.2020, 6=5 за пристигнувања во период: 05.03-31.03.2020. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониска сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Максимален број на лица: DBL (2+0) лица , APP  (2+2) лица, TRIPLE (2+1) лица, VIP DBL(2+0) лица, VIP APP (2+2) лицa


Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.