• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA PALINI (62)

 

Студиата се наоѓаат на приземје во улицата на 50м од Тропикал Хотел на 250м од прекрасната песочна плажа.Пред самите студиа се наоѓа убаво среден двор .Студиата се модерно опремени располагаат со еден брачен кревет, еден единечен кревет и една фотеља на пуштање, ТВ,кујна комплетно опремена и тоалет со туш.

КООРДИНАТИ: 39.997221, 23.577852

 

ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДАДЕНИ ОД АПАРТМАН

 

Напомена:

 Смените се однесуваат на апартман за 10 ноќевања

 Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

 Сместување во собите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09.00 часот по локално време

 При сместувањето влегувате во чисти соби, но за време на престојот сами се грижите за хигиената.По завршување на Вашето летување, должни сте апартманот да го оставите во пристојна(чиста) состојба.

 Во случај на причинета штета за време на престојот,корисникот на апартманот јанадоместува штетата на сопственикот на вилата на лице место.

 Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Last Minute понуда да ги објави и продаде останатите слободни капацитети во одредена вила по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.Лицата кои претходно уплатиле својот аранжман немаат право на надомест на средтвата на име на разлика во цената.  За уплатени два аранжмана 10+10 ноќевања одобруваме попуст од 10 % на вториот аранжманза сезонските смени од 01.07.-30.08.

 Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

o Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува: возрасни: 35 €

o деца од 2 до 12 години: 25 €;

деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)