• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ХОТЕЛ СВ.НАУМ 3*

Лоциран до еден од најубавите манастири во Европа, хотелот Св. Наум нуди соби со поглед на самиот манастир, езеро или преубавата Галичица. Гостите можат да уживаат во традиционалната македонска кујна.


ЦЕНОВНИК СО ПАКЕТНИ ЦЕНИ

 

Сите цени се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност по курс 1 еур = 62 мкд
 
Цената вклучува:
-7 ноќевања со појадок по соба
-Интернет
-Паркинг
* За да се задржи автентичноста на хотелот, собите немаат клима уред.
 
ЦЕНОВНИК ПО СОБА ОД НОЌ