• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел АРЕНА ТЕТЕКС 3* (35)

Хотел Арена се наоѓа на прва линија пред ски патеките, располага со вкупно 33 соби и апартмани. Со оглед на ограничениот капацитет на гости овозможува домашен и топол ампиент
Сите соби се со прекрасен поглед кон ски центарот, ТВ, WIFI.
Нуди и голема тераса со поглед и капацитет од 150 гости, ресторан со камин, кафитерија и сопствен паркинг.
Хотелот има нов спа центар со базен, џакузи, турска бања, финска бања, топли клупи и лежалки со прекрасен поглед кон ски центарот.

     Цени валидни од 21.12.2020-31.03.2021

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува :

  • Ноќевање со појадок и вечера
  • Користење на базен и СПА Центар

 

  • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно
  • Деца од 6-11.99 год. – доплата 50% од сумата