• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA MITAKAS (66)

Вила Митакас се наоѓa во новиот дел во Неи Пори .Располага со 7соби од кои ( 4 студија1/3, 2 студија 1/4,апартман 6 1/3+1/3.Вилата се наоѓа 80 м одалечена од плажа .Wi-fi - бесплатно додека климата е со доплата
термин

ноќи

1/3

студ бр

301.302

1/3

студ.бр

101;102;201

1/4

студ.бр

202

1/3+1/3

апартман

303

06/13/21

7

239

259

289

319

06/20/21

7

269

289

319

359

06/27/21

7

289

309

339

379

07/04/21

7

309

329

359

429

07/11/21

7

330

350

379

469

07/18/21

7

330

350

379

469

07/25/21

7

330

350

379

469

08/01/21

7

330

350

379

469

08/08/21

7

330

350

379

469

08/15/21

7

330

350

379

469

08/22/21

7

310

330

369

429

08/29/21

7

289

309

339

399

09/05/21

7

259

289

309

350

09/12/21

7

199

259

289

310

09/19/21

7

149

189

209

290

09/26/21

7

80

90

90

80


 Цените се за наем на апартман за 7 ноќи


• Во студијата  e дозволено сместување на лица согласно предвидениот капацитет т.е. број на кревети. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години во кревет со родител
• Сите попусти за деца и трети лица важат при сместување во соба со 2 возрасни лица
• при резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување уплатената аконтација не се враќа
• поради генерално чистење на студиата  после секоја смена, студијата се напуштаат во 09:00 часот, а се добиваат после 14:00 часот по локално време
• хигиената во собата си ја одржувате сами за време на престојот
• 
Користењето на климата е со доплата на лице место .

 По завршувањето на Вашето летување должни сте да ја оставите собата во чиста состојба. Во случај на причинета материјална штета за време на престојот, корисникот на собата ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.

Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот)
Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската

 Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.

Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на агенцијата. 

 

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ:
• Задолжително патничко и здравствено осигурување - инфо во агенцијата
• За користење на две смени (7+7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена
• Превоз: возрасни 35 € (повратен билет) / 25 € (1 правец), деца од 2-12 години 25 € (повратен билет) / 20 € (1 правец)
• Цените се изразени во € - евра , по курс 1 € = 62 мкд
• За овој аранжман важат општите услови на патување пропишани од “СКТМ“ и Т.А.Меридијан