• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Green Wood 4* (35)

 

Локација: Разлог, на 500 метри од голф игралиштето Пирин Голф, на 6 км од Банско
Капацитет: хотелот е изграден во 2008 год. и истиот е реновиран во 2011 год. Располага со вкупно 67 модерно и стилски опремени двокреветни соби, студија и апартмани
Хотелски содржини: рецепција, сеф на рецепција( се доплатува), менувачница,ски гардероба, конференциска сала, ресторан, лоби бар, детски катче, интернет во јавните простории, надворешен базен, СПА центар, фитенс, затворен базен, џакузи, масажа, турска бања, парна бања, сауна, пинг понг, шател бус до лифт станицата
Опременост на собите: сателитска TV, телефон, кујна, фен

 

 

 

 

Дополнителни услови :

Деца до 5.99 год. – бесплатно

Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – бесплатно

Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

Возрасен на дополнително легло – 20% попуст

Напомена : за сместување во двоспален апартман се наплаќаат 4 редовни суми


Цените се во евра по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

Ноќевање на база СЕ ВКЛУЧЕНО-појадок, ручек, вечера, ужини, неограничени пијалоци до 23 ч.

Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, надворешен базен – од 01.06.2019, сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

Детски кат

Интернет,

паркинг


Во цените не е вклучено:

патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден