• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

BOROVETS GARDENS 3*

 

Hotel Sokol се наоѓа блиску до центарот на Боровец и на само 600 м од гондолата. Овој бутик хотел нуди 10 двокреветни соби со помошен кревет и 2 апартмани.

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-10% за уплати до 20.11.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и деца ( 2-12г.)


ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10 % за уплати до 15.10.2019г.
2)  7=6, 8=7, 9=8, за престој во период од 01.12. - 25.12.2019. и за пристигнувања полсе 05.03.2019  Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона.
Попустите  НЕ се комбинираат.


Минимум престој 4 ноќевања во период 26.12-03.01.2020

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.