• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

INTERHOTEL SANDANSKI 4*- САНДАНСКИ (35)

 

Цените се валидни за мин.3 ноќевања во период од 28.12-01.01.2020

 

Пакети со гала вечера во механа “Блгаре“

Вид на сместување 3 НП 4 НП 3 ПП 4 ПП
Двокреветна соба (2+1) / 650€ 592€ 722€
Еднокреветна соба (1+0) / 450€ 393€ 484€
Студио (2+2) / 859€ 748€ 921€
Апартман (2+2) / 945€ 812€ 1005€
Услови за лица на дополнително легло
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба / 115€ 120€ 146€
Дете од 4-11.99 год. на ред.легло во еднокреветна соба / 46€ 67€ 78€
Дете од 4-11.99 г. на доп.легло во апп или студио / 46€ 67€ 78€
Дете од 12-15.99 г. на доп.легло во соба или апп / 248€ 237€ 285€
Возрасен на доп.легло во апп / 248€ 237€ 285€

Пакети со гала вечера во средоземноморски ресторан “Ренесанс“

Вид на сместување 3 НП 4 НП 3 ПП 4 ПП
Двокреветна соба (2+1) / 672€ 613€ 742€
Еднокреветна соба (1+0) / 465€ 403€ 494€
Студио (2+2) / 880€ 768€ 941€
Апартман (2+2) / 966€ 833€ 1025€
Услови за лица на дополнително легло
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба / 121€ 125€ 151€
Дете од 4-11.99 год. на ред.легло во еднокреветна соба / 51€ 72€ 83€
Дете од 4-11.99 г. на доп.легло во апп или студио / 51€ 72€ 83€
Дете од 12-15.99 г. на доп.легло во соба или апп / 258€ 248€ 295€
Возрасен на доп.легло во апп / 258€ 248€ 295€

Пакети со гала вечера во ресторан “Сандански“

Вид на сместување 3 НП 4 НП 3 ПП 4 ПП
Двокреветна соба (2+1) / 704€ 644€ 774€
Еднокреветна соба (1+0) / 481€ 418€ 484€
Студио (2+2) / 910€ 799€ 972€
Апартман (2+2) / 996€ 864€ 1056€
Услови за лица на дополнително легло
Деца до 3.99 год. Бесплатно
Дете од 4-11.99 год. на доп.легло во соба / 128€ 132€ 159€
Дете од 4-11.99 год. на ред.легло во еднокреветна соба / 59€ 80€ 91€
Дете од 4-11.99 г. на доп.легло во апп или студио / 59€ 80€ 91€
Дете од 12-15.99 г. на доп.легло во соба или апп / 273€ 264€ 310€
Возрасен на доп.легло во апп / 273€ 264€ 310€

НП – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ПП – ПОЛУПАНСИОН

Пакетната цена е за соба (2 лица) и вклучува :

Сместување во соодветниот вид на соба за 3 или 4 ноќевања на база ноќевање со појадок или полупансион
Празнична новогодишна вечера на 31.12 на сет мени во соодветниот ресторан
Бранч на 01.01.2020 од 10:00-14:00 ч.
Користење на СПА Центар : внатрешен и надворешен базен со минерална вода 33°С, отворен термален базен со минерална вода 38°С, сауна, парна бања, фитнес
Детски кат, интернет, паркинг
Туристичка такса