LION 4* (35)

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БОРОВЕЦ

ПОПУСТИ

15% попуст за резервации до 30.09.2023

-10% попуст за резервации до 31.10.2023

-7=6 важи за пристигнување после 04.03.2024.

-Попустите не се комбинираат

 

Тип на соба

 

 

ПОЛУПАНСИОН

27.12-05.01.2024 10.02-23.02.2024 16.12-26.12.2023

 

06.01-09.02.2024

24.02-03.03.2024

01.01-15.12.2023

 

04.03-31.03.2024

Двокреветна стандард соба(2+0) 89 57 53 49
Еднокреветна соба(1+0) 167 83 77 72
Двокреветна  соба лукс(2+1) 93 62 59 54
Фамилијарна соба (2+2) 110 76 70 61
Двоспален Апартман ( 4+1) 341

 

 

246 235 207
ВОЗРАСЕН НА ДОП.ЛЕГЛО 69 46 44 39

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)

-користење на внатрешен базен сауна и фитнес

-Шатл до гондола

-Скии и гардеробер

Доплата за новогодишна вечера – 95 евра возрасни , 50 евра деца од 4-11.99 години

Паркинг со доплата на рецепција

 

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

БОРОВЕЦ
 • Вклучено
  Детско катче
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Паркинг