• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA LUKAS (62)

 

Вила “LUKAS” се наоѓа на идеална локација , во центарот на Ханиоти и само на 70м од плажа.Апартманот располага со две одвоени спални.Во едната спална има еден дупли кревет,а во другата спална 2 кревета на спрат и една фотеља на расклопување.Кујната е одвоена од спалните и е комплет опремена со садови,мини електричен шпорет,фрижидер со голема комора.Климата и wi-fi се бесплатни на користење .Пространата тераса претставува вистинско задоволство за уживање како преку ден така и во вечерните часови.

КООРДИНАТИ: 40.001038,23.572553

ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН И ИЗРАЗЕНИ СО 7% ПОПУСТ ДО 31.01.2020


ТЕРМИН

НОЌЕВАЊА

1/4+1 ДУПЛЕКС

20.05.-01.06.

12

235

01.06.-11.06.

10

299

11.06.-21.06

10

428

21.06.-28.06

7

364

28.06.-05.07.

7

396

05.07.-12.07.

7

449

12.07.-19.07.

7

588

19.07.-26.07.

7

620€

26.07.-02.08.

7

695

02.08.-09.08.

7

695

09.08.-16.08.

7

695

16.08.-23.08.

7

695

23.08.-30.08.

7

588

30.08.-06.09.

7

480

06.09.-13.09.

7

385

13.09.-20.09

7

278

20.09.-30.09.

10

256

Напомена:

Смените се однесуваат на апартман за 10 и 7 ноќевања

 Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  Сместување во собите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09.00 часот по локално време

При сместувањето влегувате во чисти соби, но за време на престојот сами се грижите за хигиената.

По завршување на Вашето летување, должни сте апартманот да го оставите во пристојна(чиста) состојба. 

Во случај на причинета штета за време на престојот,корисникот на апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на вилата на лице место.

 

Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Last Minute понуда да ги објави и продаде останатите слободни капацитети во одредена вила по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.

Лицата кои претходно уплатиле својот аранжман немаат право на надомест на средтвата на име на разлика во цената.

За уплатени два аранжмана 10+10 ноќевања одобруваме попуст од 7 % на вториот аранжман и не се комбинира со други попусти..

Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.

Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:возрасни: 35 €деца од 2 до 12 години: 25 € деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште)

o туристичка такса 1 на ден од апартман дуплекс- се плаќа на лице место