VILA LUKAS (24)

Вила Лукас- А категорија, е лоцирана во првиот ред веднаш до плажата во централниот дел на туристичкото место Врахос. Собите се опремени со ТВ, oсновно опремена кујна, тоалет и wi-fi, Користењето на клима уредот не е вклучено во цената, и изнесува 4 евра на ден на лице место. Пред вилата има паркинг за ограничен број возила. Исто така пред вилата има бар на плажа каде има бесплатни лежалки при нарачан пијалок. Во близина на вилата има голем број на ресторани, кафе барови и маркет.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

10% ПОПУСТ ЗА СИТЕ РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 15.05.2022

На Промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

 

Опис на сместување

Соба бр.10 на предна страна према море – со едно дупло легло и едно единечно Соба бр.8 на задна страна, не гледа на море – со едно дупло легло и едно единечно Соба бр.3 на предна страна према море – со две единечни легла

Опис на програма

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -60€ по лице Кочани – Трансфер до Велес -60€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (спортска сала)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице

 

Цени по соба
Датуми1/3 back1/3 front1/2
25.05.2022 - 01.06.2022 89 € 99 € 79 €
01.06.2022 - 08.06.2022 139 € 149 € 129 €
08.06.2022 - 15.06.2022 159€
143 €
170 € 152 €
15.06.2022 - 22.06.2022 199€
179 €
206 € 170 €
22.06.2022 - 29.06.2022 229€
206 €
242 € 188 €
29.06.2022 - 06.07.2022 242 € 278 € 224 €
06.07.2022 - 13.07.2022 389€
350 €
377 € 379€
341 €
13.07.2022 - 20.07.2022 389€
350 €
419€
377 €
379€
341 €
20.07.2022 - 27.07.2022 389€
350 €
419€
377 €
379€
341 €
27.07.2022 - 03.08.2022 389€
350 €
419€
377 €
379€
341 €
03.08.2022 - 10.08.2022 350 € 419€
377 €
379€
341 €
10.08.2022 - 17.08.2022 389€
350 €
419€
377 €
379€
341 €
17.08.2022 - 24.08.2022 369€
332 €
389€
350 €
323 €
24.08.2022 - 31.08.2022 349€
314 €
369€
332 €
305 €
31.08.2022 - 07.09.2022 269€
242 €
289€
260 €
259€
233 €
07.09.2022 - 14.09.2022 209€
188 €
206 € 179 €
14.09.2022 - 21.09.2022 159 € 179 € 149 €
21.09.2022 - 28.09.2022 119 € 139 € 109 €
Превоз

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

Скопје (Дрводекор) – 50€ по лице 

Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -60€ по лице Кочани – Трансфер до Велес -60€ по лице

Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -50€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

Битола (спортска сала)-50€ по лице

Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€

Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице

Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -60€ по лице

Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице