• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

HOTEL PAMPOROVO 4*

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-25 % за уплати до 30.09.2019

* Цените се со вкалкулиран попустРЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, фитнес, сауна, џакузи, детско катче, лифт.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ на ден возрасен и деца ( 2-12 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна) 85€ /35€ Perelik Restoran, 75€/35€ на HB дете ( 4-12 г.) Orphey Restoran

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -25 % за уплати до 30.09.2019,  -20 % за уплати до 31.10.2019, -10% за уплати до 30.11.2019. 7=6 за пристигнувања до 19.12, 03.01-16.01.2020 и од 23.02.2020. Попустите се комбинираат.

Минимум престој 3 ноќи во периодот 22.12-02.01.2020
Максимален број на лица: DBL (2+2), DBL со балкон (2+2), STUDIO (2+2)

Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.