• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

DESPINA ELENA House (53)

 

Vila Despina Eleni се наоѓа на 70 m оддалеченост од плажа во новиот дел на Неи Пори. Располага со пространи двокреветни и трикреветни студија, со делимичен страничен поглед на море. Се наоѓаат на прв и втор кат и поседуваат кујна, купатило, комфорна тераса, TV и клима со доплата. Нуди и Wi-Fi. Промена на постелнина е еднаш во текот на престојот.

 

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.02.2019

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.03.2019

5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 01.05.2019


 

плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

Клима 5 eur на ден


 Влез во собите е во 16 ч а напуштање во 9 ч

 за хигиената на собите за време на престојот се грижите сами и потребно е истите да ги оставите во чиста состојба (испразнет и исклучен фрижидер на 0, фрлено ѓубре, измиени садови...)

 дозволено е дете до 6 год да го дели креветот со родителите или 2 деца до 10 год да делат еден кревет

 било какви промени за веќе потврдена резервација се наплаќаат 15 еур

 По пристигнувањето потребно е да се јавите на претставникот за да Ве упати како да ја најдете куќата и да Ве регистрира. Доколку не можете сами да ја најдете, претставникот ќе Ве смести најбргу што може

TАКСАТА ЗА ПРЕСТОЈ ВО ВИСИСНА ОД 0,5 ЕУР НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА (СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС) ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА, ПРИ РЕЗЕРВИРАЊЕ, И ИСТАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА ПОПУСТ!