• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ПОЛИХРОНО

Vili Lakis 1 i 2 10/11 noki so sopstven prevoz (100)

Локација: Vila Lakis 1 се наоѓа на 100м од морето и неколку минути пешки од центарот на Полихроно. 

Содржина на вилата: Располага со дванаесет трокреветни и четворокреветни студија, модерни и луксузно опремени, сместени на прв и втор кат од зградата. Вилата располага со паркинг во дворот, туш кабина, тоалет, уреден простор за детска игра и просторија за куфери за последниот ден од престојот. Пријатните домаќини и одличната локација ќе го комплетираат вашиот престој во Полихроно и ќе ви овозможат пријатен престој. 

Соби: Сите студија се опремени со мини кујна (мини електричен шпорет, фрижидер, основен прибор) наменета за приготвување на лесни оброци, бања, клима вклучена во цената, сателитска ТВ, WiFi (слаб проток) и крпи. Во четворокреветните студија има два брачни кревети, голем фрижидер и мини електричен шпорет, додека во трокреветните студија има француски и стандарден кревет, помал фрижидер. Постелнината и крпите се менуваат секој петти ден, додека чистењето се врши еднаш дневно.

 

Ценовник за вила "Lakis 1"

Aranžmani na 10 noćenja

Vila Tip 22.05.

01.06.
01.06.

11.06.
06.06.

16.06.
11.06.

21.06.
16.06.

26.06.
21.06.

01.07.
26.06.

06.07.
01.07.

11.07.
06.07.

16.07.
11.07.

21.07.
16.07.-26.07.
21.07.-31.07.
26.07.-05.08.
31.07.-10.08.
05.08.-15.08.
10.08.-20.08.
15.08.

25.08.
20.08.

30.08.
25.08.

04.09.
30.08.

09.09.
04.09.

14.09.
09.09.

19.09.
19.09.

29.09.
Vila
Lakis 1
TV, AC
1/2 Std 90* 140* 170* 200* 220* 455 495 535 580 625 645 630 575 495 225* 195* 170* 110*
1/3 Std 80* 105* 130* 155* 165* 465 505 545 590 635 655 640 585 515 170* 155* 135* 90*
1/4 Std 75* 100* 125* 145* 150* 500 535 575 625 675 695 680 625 585 160* 145* 130* 80*

Aranžmani na 15 noćenja

Vila Tip 22.05

06.06
01.06

16.06
06.06

21.06
11.06

26.06
16.06

01.07
21.06

06.07
26.06

11.07
01.07

16.07
06.07

21.07
11.07

26.07
16.07. – 31.07
21.07. – 05.08
26.07. – 10.08
31.07. – 15.08
05.08. – 20.08
10.08

25.08
15.08

30.08
20.08

04.09
25.08

09.09
30.08

14.09
04.09

19.09
14.09

29.09
Vila
Lakis 1
TV, AC
1/2 Std 200* 215* 260* 300* 605 665 730 785 865 905 925 905 855 755 650 300* 260* 175*
1/3 Std 155* 160* 195* 225* 635 680 745 800 880 920 940 920 870 780 680 225* 200* 140*
1/4 Std 145* 150* 185* 200* 715 730 795 850 935 980 1000 980 930 870 800 215* 190* 130*
Легенда
  • 1/2 Std - Dvokrevetni studio;
  • 1/3 Std - Trokrevetni studio;
  • 1/4 Std - Četvorokrevetni studio.

– Crvenom bojom su obeleženi prodati studiji/apartmani