• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Golden Gate 3+* (10)

 

Хотел  Golden Gate ***+  се наоѓа на околу 300 м од најпозната плажа Ladies Beach и на 2км оддалеченост од центарот на Кушадаси. Хотелот располага со вкупно 80 соби, ресторан, базен, лоби бар, сеф на рецепција. Сите соби располагаат со клима, сопствена бања, балкон, мини бар, тв, фен,WI-FI

 

http://www.hotelgoldengate.com.tr/#en

 

Пакет 10 HB

Термини

цена по лице

Термини

Цена по лице

Термини

Цена по лице

01.06-11.06

289 €

11.07-21.07

329 €

20.08-30.08

329 €

06.06-16.06

289 €

16.07-26-07

329 €

25.08-04.09

309 €

11.06-21.06

     289 €

21.07-31.07

329 €

30.08-09.09

299 €

16.06-26.06

289 €

26.07-05.08

329 €

04.09-14.09

289 €

21.06-01.07

299 €

31.07-10.08

329 €

09.09-19.09

289 €

26.06-06.07

309 €

05.08-15.08

329 €

14.09-24.09

289 €

01.07-11.07

329 €

10.08-20.08

329 €

19.09-29.09

289 €

06.07-16.07

329 €

15.08-25.08

329 €

23.09-04.10

289 €

Дете од 0-5,99 години (само превоз) 60 €, второ дете 20% попуст.
Дете од 6-11,99 години 20% попуст.
Напомена: Климата во цената е вклучена од 01.07.2020- 31.08.2020
Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1 €=62 ден.