• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

FILIO HOUSE sopstven prevoz (53)

Се наоѓа во мирниот, нов дел на Лептокарија, на 200 m од плажата. Во понуда се двокреветни, трокреветни и четворокреветни студија. Сите сместувачки единици се модерно опремени со кујна, купатило, тераса со гарнитура за седење, како и LCD TV, клима. Куќата ја краси убаво уредена цветна градина, а на улицата пред куќата е дозволено паркирање.

20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 17.02.2018
10% ПОПУСТ ЗА 40% УПЛАТА ВО ГОТОВО ПРИ РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 31.03.2018

GPS KOORDINATE:40.056227, 22.567918
                                                                                                                   
напомени
 Користење на интернет вклучено во цената. Клима се доплаќа 5 еур на ден
 Агенција не може да ја гарантира брзината на интернет и не е одговорна во случај на слабиот сигнал или снемување на интернет
 Две деца до 10 г можат да користат еден кревет / Дете до 3 г може да дели кревет со родителите
                                                                             
Тип на сместување:
1/2 studio – во една просторија чајна кујна и два единечни кревета.
1/3 studio – во една просторија чајна кујна и еден француски и еден единечен кревет или три единечни кревета
1/4 studio - во една просторија чајна кујна и четири единечни кревета
СОДРЖИНА НА КУЌАТА: ДВОР, WI-FI ИНТЕРНЕТ СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: ЧАЈНА КУЈНА СО САДОВИ И ПРИБОР, КЛИМА, КУПАТИЛО, LCD TV
Курс 1 еур = 62 ден ВАЖНО!
Од 01.01.2018 год. започнува да се наплаќа такса за престој во приватно смесување во Грција во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс).
Износот се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот).