• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

IRINI HOUSE sopstven prevoz (53)

 

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И КОМПЛЕТНА УПЛАТА ВО ГОТОВО ДО 31.12.2018

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА СО 40% АВАНС И ДОПЛАТА ДО 01.04.2019

 

Се наоѓа во улица која излегува на шеталиштето, на околу 70m од плажата. Во близината е голем бесплатен паркинг. Студијата и апартманите се комфорни, добро опремени со се неопходно.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПАРТМАН ЗА 10 НОЌЕВАЊА

Тип на сместување 

23.05.-
02.06.

02.06.-
12.06.

12.06.-
22.06.

22.06.-
02.07.

02.07.-
12.07.

12.07.-
22.07.

22.07.-
01.08.

01.08.-
11.08.

11.08.-
21.08.

21.08.-
31.08.

31.08.-
10.09.

10.09.-
20.09.

20.09.-
30.09.

1/2 studio PP

115 

165

255

345

395

445

475

475

475

355

235

175

115

1/2 studio

125 

185

275

365

415

465

495

495

495

375

255

195

125

1/4 apartman

165 

245

395

515

595

655

695

695

695

595

415

295

165

1/4+1 apartman

175 

265

415

535

615

675

715

715

715

615

435

315

175

1/5 apartman

185 

285

435

555

635

695

735

735

735

635

455

335

185

1/5+1 apartman

195 

305

455

575

655

715

755

755

755

655

475

355

195

РР – поглед позади

Напомена 

Цената вклучува користење на интернет и пешкири. Климата се доплаќа 3 € по ден.

Две деца до 10 год можат да користат еден кревет. Дете до 3 год може да го дели креветот со родителите.

 

Плаќањето е во денари по курс 1 еур=62 ден 

Тип на сместување:

1/2 studio – во една просторија чајна кујна и брачен кревет
1/4 apartman –
во една просторија чајна кујна, еден единечен и еден брачен кревет (со помали димензии) во друга еден брачен кревет
1/4+1 apartman -
во една просторија чајна кујна, еден единечен кревет од кој се извлекува фиока како помошен кревет и еден брачен кревет (со помали димензии), во друга просторија еден брачен кревет 

1/5 apartman - во една просторија чајна кујна, еден единечен кревет и еден брачен кревет (со помали димензии), во друга просторија еден брачен кревет 

1/5+1 apartman - во една просторија чајна кујна, еден единечен кревет од кој се извлекува фиока како помошен кревет и еден брачен кревет (со помали димензии),  во друга просторија еден брачен кревет

Во некои случаи можни се отстапувања од стандардните димензии на креветите.

GPS KOORDINATI: 40°43'12.1"N 23°42'29.7"E 

СОДРЖИНА НА КУЌАТА: WI-FI

 

СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, LCD TV, балкон, пешкири 

 

СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, гарнитура за седење на тераса, клима, купатило, LCD TV, балкон, пешкири

 

ВАЖНО!

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!