VILA MACEDONIA SKY 2 - 10 nokjevanja (17,53)

Опис: Во Вила Macedonia Sky 2, сите студија се наменети за сместување од 2 до 5 лица и се наоѓаат на приземје, на прв или втор кат. Секое студио располага со кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, WiFi интернет и клима уред (чие користење е вклучено во цената на аранжманот). Се препорачува за мирен, семеен одмор.

Сите соби од понудата се реновирани во 2023 година.

20% попуст за уплати во целост до 31.12.2023.
10% попуст за резервации до 31.12.2023 со уплатени 40% аконтација

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

Локација: Оваа вила се наоѓа во мирен дел од градот, на околу 300 метри од плажата и околу 450 метри од центарот на Ханиоти. Гостите на вилата можат да го користат базенот на апартхотелот Македонија Скај, кој се наоѓа преку улицата.