• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Vila Grigoris Garden (100)

Локација: Вила Grigoris Garden е на 10 минути пешачење од плажата Писо Крионери (900 метри) и на 1 км од центарот на Парга.

Содржина на вилата: Вила Grigoris Garden е дел од комплексот, една од трите згради, Aristidis Garden. Како дел од комплексот гостите имаат на располагање: простран тревнат двор богат со зеленило и природна сенка, базен со лежалки и чадори, бар, сеф за доплата од 1 евро на ден, паркинг место, скара, туш во дворот, складиште за багаж на последниот ден од престојот. Нудиме двокреветни студија на приземје од вилата, трокреветни студија на прв кат и четворокреветен апартман на приземје. Вила Grigoris Garden на гостите ќе им овозможи целосно уживање во мир и тишина, релаксирачка атмосфера и грчки дух и гостопримство.

Содржина на собите: Сите сместувачки единици се опремени со кујна (мини електричен шпорет, фрижидер, прибор без тави) наменети за приготвување лесни оброци, тоалет, ТВ, клима за доплата од 5 евра на ден, WiFi (слаба конекција), пешкири. Чистењето е секој втор ден, кога има промена на постелнина и пешкири.

 

Vila Tip 22.05 1.06 11.06 21.06 1.07 11.07 21.07 31.07 10.08 20.08 30.08 9.09 19.09
Vila
Grigoris
Garden

TV, AC

-Bazen-
1/2 PStd 105* 165* 175* 475 565 665 785 785 785 705 225* 190* 145*
1/2+1 PStd
105*
165*
175*
485
585
685
805
805
805
725
225*
190*
145*


1/2 Std
110*
175*
185*
495
585
685
805
805
805
725
235*
200*
150*


1/3 Std
95*
145*
160*
525
615
715
835
835
835
755
205*
185*
115*1/4 App 90* 125* 150* 605 765 845 945 945 945 865 175* 155* 100*
Upotreba klime 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno 5€ dnevno
Легенда
  • 1/2 Std – Dvokrevetni studio.
  • 1/2+1 Std – Dvokrevetni studio sa pomoćnim (metalnim) krevetom.
  • 1/2 PStd – Dvokrevetni studio u prizemlju.
  • 1/3 Std – Trokrevetni studio.
  • 1/4 App – Četvorokrevetni apartman.

– Crvenom bojom su obeleženi prodati studiji/apartmani
– Cene označene zvezdicom (*) su cene paket aranžmana (smeštaj i prevoz, bez teritorijalne doplate za prevoz) po osobi