• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA ANA (62)

Вила АНА се наоѓа на околу 60 метри од центарот на Ханиоти каде што се наоѓаат огромен број на продавници, маркети, таверни….и околу 250 метри од плажа.Идеална за фамилии со поголем број членови.Апартманот се состои од две спални од кои во едната има дупли кревет, а во другата два единечни кревети.Кујната(со фрижидер со голема комора, електричен шпорет) е во состав на пространата дневна соба каде што се наоѓаат уште два единечни кревети и еден помал за дете до 12 години.Користење на климата е бесплатно како и користење на Wi-Fi. Вилата располага и со огромна тераса која претставува вистинско задоволство за уживање во вечерните часови .
КООРДИНАТИ: 39.998473,23.573435

ЦЕНИТЕ ВО ТАБЕЛАТА СЕ ДАДЕНИ ЗА НАЕМ НА 10 И 7 НОЌЕВАЊА

15% попуст за уплата до 31.12.2019

10% попуст за уплата до 31.01.2020

5% попуст за уплата до 28.02.2020

ТЕРМИН

НОЌЕВАЊА

1/4+2 ДУПЛЕКС

22.05.-01.06.

10

180€

01.06.-11.06.

10

260€

11.06.-21.06

10

350€

21.06.-28.06

7

280€

28.06.-05.07.

7

300€

05.07.-12.07.

7

350€

12.07.-19.07.

7

390€

19.07.-26.07.

7

530€

26.07.-02.08.

7

570€

02.08.-09.08.

7

570€

09.08.-16.08.

7

570€

16.08.-23.08.

7

530€

23.08.-30.08.

7

510€

30.08.-06.09.

7

400€

06.09.-13.09.

7

330€

13.09.-20.09

7

224€

20.09.-30.09.

10

280€

Напомена:
 Смените се однесуваат на апартман за 10 ноќевања
 Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 Сместување во собите е во 14 часот по локално време а напуштање на апартманите е до 09.00 часот по локално време
 При сместувањето влегувате во чисти соби, но за време на престојот сами се грижите за хигиената.По завршување на Вашето летување, должни сте апартманот да го оставите во пристојна(чиста) состојба.
 Во случај на причинета штета за време на престојот,корисникот на апартманот ја надоместува штетата на сопственикот на вилата на лице место.
 Организаторот на патувањето го задржува правото по пат на Last Minute понуда да ги објави и продаде останатите слободни капацитети во одредена вила по цени кои се разликуваат од оние кои се веќе објавени во ценовникот.Лицата кои претходно уплатиле својот аранжман немаат право на надомест на средтвата на име на разлика во цената.
 За уплатени два аранжмана 10+10 ноќевања одобруваме попуст од 10 % навториот аранжман и не се комбинира со други попусти..
 Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62денари.
 Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
o возрасни: 35 € o деца од 2 до 12 години: 25 € o деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште) o туристичка такса 0,5€ на ден од апартман- се плаќа на лице место