• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA KIKI RESORT sopstven prevoz (53)

                                                                                                                      
Kiki Resort се наоѓа во мирниот дел на Пефкохори, во викенд населбата. Оддалечена 550 m oд првиот beach bar Glarokavos, oд првиот  маркет околу 1 km. Сите сместувачки единици се добро опремени. Во дворот е обезбеден бесплатен паркинг, а вилата нуди  и бесплатен wifi.

ЦЕНИТЕ СЕ ПО СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС ЗА НАЕМ НА 10 НОЌЕВАЊА
Напомени
-Услови за деца во студио/ апартман • две деца до 10 г. Можат да користат еден кревет. Дете 0-3 г може да престојува без сопствен кревет. - Климата и пешкирите вклучени во цената -Бесплатен WI-FI: АГЕНЦИЈАТА НЕ МОЖЕ ДА ЈА ГАРАНТИРА БРЗИНАТА НА ИНТЕРНЕТОТ И НЕ Е ОДГОВОРНА ВО СЛУЧАЈ НА СЛАБ СИГНАЛ И СНЕМУВАЊЕ НА ИНТЕРНЕТ ЗАРАДИ ТЕХНИЧКИТЕ ПРОБЛЕМИ НА ГРЧКИТЕ ОПЕРАТОРИ.
Курс 1 еур = 62 ден
GPS КООРДИНАТИ: 39.981492, 23.638169
СОДРЖИНА НА КУЌАТА: паркинг, двор, бежичен интернет
СОДРЖИНА НА СТУДИЈАТА: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, LCD TV СОДРЖИНА НА АПАРТМАНИТЕ: чајна кујна со садови и прибор, фрижидер, клима, купатило, тераса, LCD TV СОДРЖИНА НА ДУПЛЕКСИТЕ:
1/4 ДУПЛЕКС – во една просторија чајна кујна, во другата 2 единечни кревети, во третата 1 француски кревет
1/5 ДУПЛЕКС – во една просторија чајна кујна и канапе, во другата 2 единечни кревети, во третата 1 француски кревет
1/6 ДУПЛЕКС – во една просторија чајна кујна и 2 канапеа, во другата 2 единечни кревети, во третата 1 француски кревет
1/7 ДУПЛЕКС – во една просторија чајна кујна и 3 канапеа, во другата 2 единечни кревети, во третата 1 француски кревет
ВАЖНО! Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!