• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

АВИОНСКИ АРАНЖМАН - БОДРУМ (2)

 

Една од најпосетените туристички дестинации на Егејското море.Бодрум, древниот град Халикарнас, денес е модерен туристички центар со карактеристична архитектура кој привлекува со кристално чистото море, добри плажи и мека клима......

Во цената се вклучени следниве услуги:

 Повратен авионски билет со Пегасус Ерлинес од Скопје преку Истанбул до Бодрум со (20 кг вклучен багаж+7кг рачен багаж)

 Аеродромски такси

 Сместување во одбран хотел на база Се вклучено или Ултра Се вклучено Организиран превоз од аеродром – хотел- аеродром

 

Во цената не се вклучени следниве услуги:

 Факултативни екскурзии

 Патничко и здравствено осигурување

 Дополнителни индивидуални трошоци

 

 

 

 

Важна напомена:

 Цените се по лице,за сместување во двокреветна соба,и валидни за пријавување на мин. 2 патници.

 Плаќање исклучиво во денари по курс 61.8 мкд.

 Напомена:Можеме на барање од клиентите да понудиме и други хотели

 Плаќање при резервација 100 %,и нема можност за откажување,менување на термин или менување на имиња.