• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

STEFANIA HOUSE - 10/11/12 ноќи (53)

Комплексот се наоѓа во мирниот дел на Никити, на околу 120 m од плажа и шеталиште. Во понуда се четворокребетни студија и апартмани, на приземје високо приземје и прв кат. Сите имаат ТВ, клима уред чие користење е вклучено во цената и бежичен интернет, како и голем двор и паркинг. Чистење и замена на постелнината е на пола смена.

 

10/11/12 ноќи - сопствен превоз


Напомени и услови:

Tаксата за престој во висина од 0,5 ЕУР на ден по сместувачка единица (студио/апартман/дуплекс) се плаќа на лице место (на денот на влез во објектот)!

За валидна резервација без попуст е потребна уплата од мин. 40% од вкупната сума, во денарска противвредност по курс 1 еур=62 ден. Останатиот дел се доплаќа најдоцна 30 дена пред поаѓање.