• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA METI LUX (36)

Вила Мети се наоѓа на само 50 метри од најубавата плажа во Ксамил - Бора Бора.

Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 студиа.
Собите се опремени со: опремена кујна, бања, балкон, клима, ТВ, интернет, паркинг.