• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA SOFIJA (53)

 

Sofia се наоѓа на околу 160 метри од плажата, во мирниот, нов дел на Лептокарија. Има потполно нови, убаво уредени трикреветни и четирикреветни апартмани, сместени на приземје и 1. кат. Сите сместувачки единици имаат основно опремена кујна сразмерно со бројот на кревети, купатило, по две тераси, Tv и клима уред чие користење е вклучено во цената. Постелнината се менува на 5 дена.


ЦЕНИТЕ СЕ ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 10 НОЌИ


 

Влез во собите е во 16 ч а напуштање во 9 ч

 за хигиената на собите за време на престојот се грижите сами и потребно е истите да ги оставите во чиста состојба (испразнет и исклучен фрижидер на 0, фрлено ѓубре, измиени садови...)

 дозволено е дете до 6 год да го дели креветот со родителите или 2 деца до 10 год да делат еден кревет

 било какви промени за веќе потврдена резервација се наплаќаат 15 еур

 По пристигнувањето потребно е да се јавите на претставникот за да Ве упати како да ја најдете куќата и да Ве регистрира. Доколку не можете сами да ја најдете, претставникот ќе Ве смести најбргу што може

 плаќањето е во денари по курс 1 еур = 62 ден

TАКСАТА ЗА ПРЕСТОЈ ВО ВИСИСНА ОД 0,5 ЕУР НА ДЕН ПО СМЕСТУВАЧКА ЕДИНИЦА (СТУДИО/АПАРТМАН/ДУПЛЕКС) ЗА ОВОЈ ОБЈЕКТ СЕ ПЛАЌА ВО АГЕНЦИЈА, ПРИ РЕЗЕРВИРАЊЕ, И ИСТАТА НЕ ПОДЛЕЖИ НА ПОПУСТ!