VILA Marsodin - 10 ноќи со сопствен превоз (17,53)

Опис: Вилата Марсодин е целосно реновирана. Нашата понуда вклучува двокреветни и трокреветни студија, како и апартмани за четири или пет лица. Сите се наоѓаат на прв или втор кат. Сите сместувачки капацитети се удобни и модерно опремени. Располагаат со комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса, ТВ, Wi-Fi интернет и клима (се доплаќа на лице место 5 € на ден). Вила Марсодин е оценета со просечна оценка од 9,4 на платформите за онлајн резервации.

 

-10% попуст за резервации до 29.02.2024

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата се наоѓа веднаш до плажа (во првиот ред вили), на пешачка улица, со поглед на паркот и морето.