• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел БОРА 3* (35)

Хотел Бора располага со ресторан, бар, заедничко одморалиште и директен пристап до скилифтот во Попова Шапка. Има семејни соби, има и тераса. Собите се климатизирани, со планински погледи и бесплатно WiFi.

Собите во хотелот имаат биро, ТВ и купатило.

Вклучен е доручек на располагање на гостите секое утро.

Дадената цена е по лице за 1 ноќевање и вклучува:

  • Појадок
  • Интернет
  • Паркинг

 

  • Деца до 7.99 год. со 2 возрасни – бесплатно
  • Деца од 8-11.99 год. на доп.легло – 30% попуст

    Доплата за туристичка такса – 40 ден по лице на ден (се плаќа во агенција)