• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA JORGOS (57)

 

Неа Врасна се наоѓа помеѓу Ставрос и Аспровалта , во прекрасен залив со песочна плажа долга 5 километри и истото претставува идеално место за одмор за целото семејство.

Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се доплаќа  5 € на ден.

Попусти за комплетна уплата (не важат за промотивните цени):


                                                              
                                                                  до 30/04/2020   –   5%

                                                             
НАПОМЕНА
– Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3,4  лице  плаќа само  35 €
– Цените без звездичка означуваат наем на студио/ апартман   за 9 ноќи без превоз
–  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
–  Во дуплекс апартамн  плаќаат минимум 4 лица | останатите лица   плаќаат само по 35 евра
Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз
–  Во студио, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла.
–  Поради генерално чистење на студијата после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00 часот, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
–  Хигиената си ја одржувате сами за време на престојот;
–  Превоз од: / Скопје / / Велес / Удово / Гевгелија;
–  Автобусот ги остава/зема патниците на околу 20m од вилата.
–  Т.А. Меридијан не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во  објектот.

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

–  За аранжманите за 7 ноќи/8 дена (со*), при патување со сопствен превоз се намалува
-10€ од цената по лице;
–  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
–  Доплата за превоз: 35€ за возрасни / 25€ за деца до 12 год. Деца до 2 год.– бесплатно (без седиште);
–  Доплата за патничко осигурување
– информации во агенцијата
Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute  или Happy Day понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената
Туристичка такса 0,5 евра по студио  од ден се наплаќа  во агенцијата.
- Во дуплекс апп минимум плаќаат  4 лица , останатите доплаќаат само 35 евра .

 

 


 

-ПРЕВОЗ - 35 повратен билет за возрасни                                       

                -  25   за деца од 2-12 год

                -  дете до 2 год. бесплатно без седиште