• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Sezer 3*

 

Хотелот  SEZER 3*  се наоѓа во Саримсакли на самата плажа и на одалеченост од 7 км. од Ајвалик.  Хотелот располага со вкупно 54 соби и 8 апартмани. 

 

Карактеристики на хотелот:

24 ч. рецепција

Лоби БарБазен за возрасни

Базен за деца

Ресторан

Wi-Fi интернет

 

Собите располагаат со:

Клима                   

Сопствена бања

Фен

Телефон

ТВ, Мини барБалкон

 

термин

П.П.

01.06-30.06.2019

21  €

01.07-10.07.2019

26 €

11.07-20.08.2019

32 €

21.08-31.08.2019

29 €

01.09-16.09.2019

21 €

17.09-30.09.2019

17 €

Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера) по лице .

Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.

Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.

Напомена: Климата е вклучена во цената.