GRAND ROYALE 4* (35)

GRAND ROYALE 4* – Банско-2023   


БОНУСИ : 7=6 за период на престој 07.01.2024| 5=4,6=5 за период на престој  и 01.12-18.12.2023 и 11.03-08.04.2024  
 .
Цени по лице за 1 ноќевање 23.12-27.12.2023

 

ПОЛУПАНСИОН

28.12-06.01.2024

 

ПОЛУПАНСИОН

07.01-10.03.2023

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

01.12-21.12.2023

 

НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

11.03-10.04.2020 11.03-08.04.2024
Студио 2+1  

 

 

 

131€

          154€              85€ 62€
Едноспален апартман 2+2                              135€           158€              89€                 66€
Двоспален апартман 4+2                             255€            301€              163€                 117€
Еднокреветна соба 1+0         105€
               68€ 50€
Доплата за полупансион : возрасен – 18€, дете (3-12.99 год.) – 9€
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес,  релакс зона, паркинг, детски кат, ски гардеробер, интернет.
Дополнителни услови :   
▪ Дете до 2.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Второ дете од 3-12.99 год. на дополнително легло – 50% попуст
▪ Дете од 3-12.99 год. на редовно легло во студио – 30% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат минимум 4 полни суми
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 50€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

 • Вклучено
  Интернет
  Паркинг
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче