COMPLEX SUNRISE 3* (S)

ALL INCLUSIVE 

Комплексот Sunrise 3* се наоѓа на 100 метри од прекрасната песочна плажа во Сончев Брег. Располага со 121 соба со сателитска ТВ, клима, мини-бар, телефон, тоалет, тераса. Комплексот Sunrise 3* им нуди на своите гости  анимација, мини клуб за игра и занимација за нивните деца. Нуди и голем број на  активности, како пинг-понг, билијард и пикадо.

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ

01.06.2023 - 14.06.2023

   11.09.2023 - 17.09.2023  

ALL INCLUSIVE

15.06.2023 - 30.06.2023

23.08.2023 - 10.09.2023

ALL INCLUSIVE

01.07.2023 - 22.08.2023  

ALL INCLUSIVE

Лице во двокреветна соба

STANDARD

32 €
43 € 53 €

Лице во двокреветна соба

LARGE
  36 €  49 € 59 €

Лице во трокреветна соба

STANDARD

 34 € 48   58  

АПАРТМАН 2+2, 3+0

 115 € 165 € 203 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

- Користење на базен

- Лежалки и чадори покрај базенот

- Детско катче

- Интернет

- Анимација

Капацитет на сместување:

Двокреветна соба STANDARD - 2 возрасни + 1 дете до 4.99 год                                                                                 Двокреветна соба LARGE   -     2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 4.99 год,                            АПАРТМАН - 2 возрасни + 3 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 3 возрасни + 2 деца до 4.99 год, 4 возрасни + 1 дете до 12,99 год

Трокреветна соба STANDARD  -  2 возрасни + 2 деца до 12.99 год, 3 возрасни + 1 дете до 12.99 год, 4 возрасни

Попусти:
Дете до 3.99 години - бесплатно
Прво дете 4-12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни - бесплатно
Второ дете од 4 -12.99 години на дополнителен кревет со двајца возрасни во двокреветна соба LARGE  - 50% од цената за возрасен
Две деца 4 - 12.99 години и едно до 3.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН - БЕСПЛАТНО (секое дете има сопствено легло)
Трето дете 4 - 12.99 години со двајца возрасни во АПАРТМАН -  35е на ден
Дете 4 - 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН - 35е на ден
Дете 4 - 12.99 години со тројца возрасни во трокреветна соба STANDARD - БЕСПЛАТНО
Второ дете 4 - 12.99 години со тројца возрасни во АПАРТМАН - БЕСПЛАТНО
Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба LARGE и четврт возрасен во трокреветна соба СТАНДАРД  или АПАРТМАН - 20% попуст на регуларната цена
 
Плаќање 30% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
 
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден

Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро