• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Kompleks Panorama 4* (35)

Локација: 750м. од жичарата.

Хотелот располага со ресторан со панорамски поглед кој нуди широк спектар на европски јадења и лоби бар со тераса на отворено.

СПА центар: затворен загреан базен со џакузи дел, фитнес, парна бања, Турска бања, соби за масажа. Хотелот нуди големо игралиште со детски бар, за деца под 3 годишна возраст се нуди и услугата - аниматор .Безплатен интернет и бесплатен отворен, и затворен паркинг.

За престој од 1 ноќевање – доплата 10% од цена за 2 ноќевања

 

Дополнителни услови :

Возрасен на дополнително легло -30% попуст

Дете до 4.99 години на дополнително легло  –  Бесплатно

Прво дете од 5 до 11.99 години на дополнително легло – Бесплатно

Второ дете од 5 до 11.99 години на дополнително легло – 50 % попуст

 

Цените се во евра по лице и вклучуваат :

Ноќевање на база ALL INCLUSIVE (појадок, ручек, вечера, ужина, пијалоци за време на оброците)Ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН ( појадок и вечера )Користење на СПА ЦЕНТАР (внатрешен базен, сауна, парна бања,турска бања, хамам,релакс зона, џакузи, фитнес.)Интернет, паркинг

Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден