• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Вила ”Ангела” и Вила ”Бонита" (5)

Во срцето на Јадранскиот брег на Црна Гора ве чека Будва – бисерот на ривиерата, со долга песочна плажа, а посебно позната по ноќниот живот со многу дискотеки, кафиќи, ресторани кој вашиот одмор ќе го направат незаборавен.

Вила”АНГЕЛА” на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 студија и 1/2+1/2 дуплекс апартмани.

Вила ”БОНИТА” на 400-500 м. од Словенска плажа, располага со: 1/2 и 1/3 студија, опремени со мини кујна, тараса, twc, тв, wi-fi и клима – вклучени во цената.

 

Период Ноќевања 1/2 1/3

1/2+1/2

05.06-12.06

7 79 89

129

12.06-19.06

7 99 109

149

 19.06-26.06

7 119

139

179

26.06-03.07

7 149 159

219

03.07-10.07

7 189 209 279

10.07-17.07

7 209 229

319

17.07-24.07

7 239 259

359

24.07-31.07

7 259

279

389

31.07-07.08

7 259 279 389

07.08-14.08

7 259

279

389

14.08-21.08

7 239 259

359

21.08-28.08

7 199 219

299

28.08-04.09

7 149 169

229

04.09-08.09

4 79 99

109

08.09-12.09

4 69 89

99

Цените се во евра за НАЕМ на студио или апартман за 7 и 4 ноќевања – без превоз.

Доплата за полупансион(појадок и вечера) =10еур во ресторантот во вила Бонита

Автобуски превоз: 40 € – повратен билет, 25 € за деца, 25 € – еден правец, 15 € за деца

Поаѓање: Прилеп: 00.15 ч, Битола: 01:00 ч.  Враќање: од Будва во 14:00 ч.

Термини на поаѓање:

05, 12, 19, 26 Јуни; 03, 10, 17, 24, 31 Јули; 07, 14, 21, 28, Август; 04, 08, Септември.

Цените се во евра, плаќањето е во денарска противредност – 1 € = 61.8 денари.

Напомена: Доплата за туристичка такса 1 € по ден по лице (во агенција) за деца до 14 год 0,5. Собите се напуштаат во 9 ч, а сместувањето во 13 ч, за хигиената во студијата за време на престојат се грижат самите клиенти. Промена на постелнина на 4 дена.