• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

EMERALD & SPA 4* (36)

 

локација – спроти хотел Кемпински, 150 метри  до почетната станица на кабинковиот лифт )


Вклучено во секој пакет :

-          Автобуски превоз на релација  Скопје – Куманово – Крива Паланка– Банско и обратно. Поаѓање во 07 часот од Дрводекор , враќање од Банско во 14 часот по локално време пред хотелот.

-          Соодветен број на ноќевања согласно избраниот  термин на база полупансион  ( појадок и вечера – шведска маса ), за време појадокот вклучени се: трпезна вода, топли напивки и сокови, за време на вечерата вклучени се: трпезна вода, скови, наливно вино .

-          Неограничено користење на СПА центарот на хотелот ( базен , сауна , парна бања , џакузи  ,фитнес )

-          Туристичка такса

                                                                

ТЕРМИН

БРОЈ НА НОЌЕВАЊА

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ

09.01. – 12.01.2020 

3

6350 ден. 

12.01 – 16.01.2020

4

7500 ден. 

16.01 – 19.01.2020

3

6350 ден. 

07.02 – 09.02.2020

2

4350 ден. 

09.02 – 11.02.2020

2

3850 ден. 

11.02 – 14.02.2020

3

5550 ден. 

                                                                                         

-          Може да се спојат било кои два последователни термини, со одбивање на 500 денари од вкупната цена на двата термина заедно.

-         Деца од 0 – 5.99 год. плаќаат 1800 денари седиште во автобус

-         Деца од 6 – 11.99 год. користат седиште и  плаќаат :

-         3700 денари за термините со 3 ноќевања

-         4300 денари за термините со 4 ноќевања