• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Хотел Grand Milano (10)

 

Хотелот  GRAND MILANO 3* се наоѓа во Ајвалик на околу 50м. од  плажа.  Хотелот располага со вкупно 70 соби.

 

Карактеристики на хотелот:

24 ч. Рецепција

Базен

Тераса

Бар

Ресторан

Wi – Fi интернет


Собите располагаат со:
Клима                   
Сопствена бања         
Телефон
ТВ
Мини бар
Балкон

 

 

термин

П.П.

01.05 – 02.06 .2019

20 €

03.06-06.06.2019

33€

07.06-30.06.2019

21€

01.07-09.07.2019

30€

10.07.-09.08.2019

35€

10.08-15.08.2019

38€

16.08-25.08.2019

35€

26.08-31.08.2019

29€

01.09-15.09.2019

22€

16.09-30.09.2019

 20 €

                                                                                                                 
Цените се изразени во евра , плаќање во денарскка противвредност  1€ = 62 мкд.
Цените се дадени на база полупансион ( ноќевање со појадок и вечера) по лице .
Дете од 0-5,99 г. - бесплатно , второ дете 50% попуст.
Дете од 6-11,99 г.- 50 % попуст.
Попустете за деца вазжат во присуство на двајца возрасни.
Фамилијарна соба,минимум 4 платежни лица.