• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Дуплекс апартман Лина (23)

Апартман Лина е лоциран во центарот на Каликратиа, на 100 м. од плажа 20 м. од пешачката зона и 50м. од пак со лулашки за деца. ( на втор спрат во зграда). Апартманот е опремен со нов мебел и се состои од две спални соби, во едната има брачен кревет, во другата има два единечни кревети, салон со кујна и трпезарија која излегува на балкон со поглед на море, во дневната има кауч на спуштање за две лица. Апартманот има клима и ТВ Максимален капацитет 6 лица

 

ЦЕНИТЕ во табелата се однесуваат за наем на студио на ден  /  без превоз 

Сместување

Апп Лина

Период

Наем на ден 

1/6 Дуплекс АПП

16-30 Јуни

Наем на ден 

75 €

01-15 Јули

Наем на ден 

85 €

16-31 Јули

Наем на ден 

110 €

01-20 Август

Наем на ден 

110 €

21-31 Август

Наем на ден 

85 €

Септември 

Наем на ден 

60 €