САРТИ

VILA EVROS- 9/10 ноќи, сопствен превоз (53)

10% ПОПУСТ ДО 30.04.2023 ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА10% ПОПУСТ ДО 30.04.2023 ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА

Куќата Evros се наоѓа на 120m од плажата во Сарти Бич. Студијата се наоѓаат прв и втор кат и имаат поглед на море. Сите студија имаат ТВ, бежичен интернет и клима уред чие користење е со доплата. Апартманите се наоѓаат на приземје, имаат по две спални соби, со напомена дека едната нема прозор и затоа имаат поповолна цена. Одличен избор е за семејства кои сакаат поповолно апартманско сместување.

 

10% ПОПУСТ ДО 30.04.2023 ЗА КОМПЛЕТНА УПЛАТА СО РЕЗЕРВАЦИЈА