• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

VILA PARADISE (40)

 

 

Локација: Вилата се наоѓа на 30м.од плажата.

Вила PARADISE е оддалечена 30м од плажа, 1км од  центарот на Неа Скиони. Вилата располага со трикреветни и четирикреветни студија. Комплетно опремени со мини кујна со фрижидер, ТВ, клима уред (вклучен во цената), интернет и балкон. Сите соби имаат поглед кон морето. Пред вилата на располагање на гостите е и прекрасен двор. Вилата има паркинг место.

 

 

Период  Бр.на ноќи  1/3  студио 1/4 студио
24.05-31.05 7* 80 100
31.05-07.06  7* 90 120
07.06-14.06  7* 110 140
14.06-21.06  7* 130 160
21.06-28.06 7* 140 175
28.06-05.07 7* 160 190
05.07-12.07 7* 185 200
12.07-19.07 7* 195 210
19.07-26.07 7* 195 210
26.07-02.08 7* 195 210
02.08-09.08 7* 185 200
09.08-16.08 7* 175 190
16.08-23.08 7* 155 180
23.08-30.08 7* 140 160
30.08-06.09 7* 125 140
06.09-13.09 7* 100 120
13.09-20.09 7* 80 100
Цените се дадени ПО ЛИЦЕ за 7 ноќевања со превоз, трето и четврто лице плаќааатсамо превоз, доколку користат, или гратис со сопствен превоз.
- За патување со сопствен превоз се одбива 15 евра по лице
- Доплата само за превоз – 35 евра возрасен, 25 евра за деца од 02-12 години
- За уплатени два аранжмани 7+7 одобруваме 10% попуст на вториот аранжман.
- Туристичка такса се плаќа на лице место (0,50 еур од ден по соба).-

НАПОМЕНА:
- Во студијата е дозволено сместување на лица согласност предвидениот број кревети, прекудозволениот капацитет може да се смести само едно дете до 5,99 години
- Организаторот не одговара за квалитетот на интернет конекцијата во местото и објектот
- Задолжително здравствено и патничко осигурување
- За уплата на аранжман преку Синдикатите со кои имаме склучено договор за плаќање нарати попустот за време на попустите за рана уплата е фиксен 10%
- Попустот за рана уплата важи само за плаќање во готово и за целосна уплата.
- Доколку се прави промена на аранжман уплатен со попуст, новиот договор се калкулирасогласно редовниот ценовник и во периодот кога се во тек попустите за рана уплата
- Сместувањето во собите е во 14:00 (по локално време);
- Напуштање на собите е во 09:00 (по локално време);
- Секоја направена штета се плаќа на лице место;
- За резервација, задолжителна уплата од 30% аванс,во спротивно резервацијата е неважечка;
- Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање;
- Цените се изразени во EUR во денарска противвредност 1€ = 62,оо ден.