• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Dolce Vita 3* (61)

Регуларна понуда од Dolce Vita 3*

 

Hotel DOLCE VITA 3*

Tип на Соба

10.06.-30.06

01.07.-25.08

26.08.-01.10

Цена по соба на ден

Ноќевање со Појадок

Standart TWIN Room

1 ADL

61

73

61

1 ADL + 1 CHD (2-11.99)

76

91

76

2 ADL

76

91

76

Triple Room

2 ADL +1 CHD (2-9.99)

102

123

102

3 ADL

114

137

114

Минимум Престој

3

7

3

Baby Cot 5€ на ден

Туристичка такса 0,50€ по лице на ден се наплаќа при резервација