• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ORPHEY 4* (36)

 

локација – центар на Банско , до градскиот парк 


Вклучено во секој пакет :

-          Автобуски превоз на релација  Скопје – Куманово – Крива Паланка– Банско и обратно. Поаѓање во 07 часот од Дрводекор , враќање од Банско во 14 часот по локално време пред хотелот.

-          Соодветен број на ноќевања согласно избраниот  термин на база полупансион 

( појадок и вечера – шведска маса )

-          Неограничено користење на СПА центарот на хотелот ( базен , финска сауна , био сауна , парна бања , џакузи, лакониум , релакс зона, фитнес )

-          Бесплатен Wi –Fi во рамките на целиот хотел ,

-          бесплатен паркинг

-         Детско катче

-         Туристичка такса

                                                                                   

ТЕРМИН

БРОЈ НА НОЌЕВАЊА

ЦЕНА ПО ЛИЦЕ

02.01. – 05.01.2020 

3

5500 ден. 

05.01 - 09.01.2020

4

6700 ден. 

09.01. – 12.01.2020

3

5850 ден. 

12.01 – 16.01.2020

4

6900 ден. 

16.01 – 19.01.2020

3

5900 ден. 

19.01 – 21.01.2020

2

3450 ден. 

21.01 – 24.01.2020

3

4550 ден. 

24.01- 26.01.2020

2

3950 ден. 

26.01 – 28.01.2020

2

3450 ден. 

28.01 – 31.01.2020

3

4550 ден. 

31.01 – 02.02.2020

2

3950 ден.

02.02 – 04.02.2020

2

3350 ден.

04.02 -07.02.2020

3

4550 ден.

14.02 – 16.02.2020

2

3950 ден.

16.02 – 18.02.2020

2

3300 ден.

18.02- 21.02.2020

3

4450 ден.

21.02 – 23.02.2020

2

3750 ден.

23.02. – 25.02.2020

2

3250 ден.

25.02 – 28.02.2020

3

4350 ден.

28.02 – 01.03.2020

2

3750 ден.

                                                                                               

-          Може да се спојат било кои два последователни термини, со одбивање на 500 денари од вкупната цена на двата термина заедно. (за возрасни)

-         Деца од 0 – 4.99 год. плаќаат 1800 денари доколку користат седиште

-         Деца од 5 – 11.99 год. користат седиште и  плаќаат :

-         2600 денари за термините со 2 ноќевања

-         3400 денари за термините со 3 ноќевања

-         3900 денари за термините со 4 ноќевања