Flower House & Bungalows 10/12 ноќи -сопствен превоз (53)

 

Flower House cе наоѓа на само 40 m oд брегот во преубав двор. Идеална за семеен одмор со скара во дворот и чистење на половина од престојот. Сите апартмани имаат SAT TV и клима вклучена во цената, интернет и паркинг.

Во дворот, на околу 120 m позади куќата се наоѓаат бунгаловите Flower. На приземје, со убави, пространи балкони, кујна делумно одделена од делот за спиење со француски и класичен кревет или два француски кревети. Чистење е на секој 3 дена. Сите имаат TV, интернет и клима вклучена во цената, како и паркинг.

 

FLOWER BUNGALOWS