LION 4* (35)

ХОТЕЛ ЛИОН 4* БАНСКО

ЗИМА 2024

 

ПОПУСТИ

-15% попуст за резервации до 30.09.2023

-10% попуст за резервации до 31.10.2023

-7=6 важи за пристигнување после 04.03.2024

-Попустите не се комбинираат

 

Тип на соба

 

 

ПОЛУПАНСИОН

27.12-05.01.2024 16.12-26.12.2023

 

06.01-12.01.2024

20.01-23.02.2024

01.12-15.12.2023

 

13.01-19.01.2024

24.02-31.03.2024

 
Двокреветна соба(2+1) 98 60€ 54  
Еднокреветна соба(1+0) 181 89 80  
Фамилијарна соба(2+2) 113 73 67  
Апартман(4+1) 391 240 218  
Возрасен на доп. легло 73

 

 

46 41  

ЦЕНИТЕ СЕ ПО ЛИЦЕ НА ДЕН/ ЦЕНИТЕ НА АПАРТМАНОТ СЕ ЗА 4 ЛИЦА

Цената вклучува:

-појадок и вечера со вклучени пијалоци за време на вечерата (вино,пиво,вода,џус)

-користење на внатрешен базен и фитнес

-Шатл до гондола

-Ски гардеробер

Паркинг со доплата

 

Услови за Деца

-Дете до 3.99 бесплатно

-Деца од 4 до 11.99 на дополнително легло 50% попуст

-Деца од 4 до 11.99 на редоводно легло 25% попуст

 

Новогодишна вечера – 95 евра за возрасни / 50 евра за деца

 • Вклучено
  Интернет
  Појадок
  Сауна
  Фитнес
 • Не е вклучено
  All inclusive
  Детско катче
  Паркинг