VILA Emanuela - 10 ноќи (17,53)

Опис: Во нашата понуда имаме двокреветни и трокреветни студија кои имаат дополнителен кревет, а се наоѓаат на приземје. Сите сместувачки единици имаат опремена кујна, бања, тераса, крпи, WIFI, ТВ, клима (со доплата од 5 € на ден).

 

-20% попуст за уплата во целост до 29.02.2024
-10% попуст за резервации до 29.02.2024 со 40% уплатена аконтација

- Наведените попусти се однесуваат на цената во табелата

- Туристичката такса не е вклучена во цената и се плаќа на лице место во објектот

 - Цената на аранжманот е изразена во евра по лице без вклучен превоз

- Плаќањето е исклучиво во денарска противвредност по курс 1 евро=62

 

Локација: Вилата Emanuela се наоѓа на 600 метри оддалеченост од плажа.