KATRIN LUXURY (81)

Вилата  е одалечена околу 800м од центарот на Неа Мудања и на околу 20м. од плажа.
Објектот е нова градба со уреден двор со тревна површина. Сите студија имаат тенди кои прават пријатни сенки во топлите денови.

 Има еден кат и приземје и располага со 1/3 и 1/4 студиjа, единствен простор со кујна и кревети. Вкупно има 8 студија од кои 4 се со еден брачен кревет и еден единечен кревет (како 1/3 студио), и 4 студија се со еден брачен кревет и еден кауч на извлекување (Во 1/4 соба третиот возрасен и сите деца спијат на кауч на развлекување).

Сите соби се со сопствена бања со туш, комплетно опремена кујна, клима уред (користење вклучено во цена), ТВ, Сателитска ТВ со Total TV во секоја соба поединечно. Сите соби имаат балкон, и поглед на море. Постелнини и крпи се менуваат секој трет ден од престојот, собите се чистат секој ден, бесплатен интернет, располагаат со фен, сеф, луксузна кујна.

 


• ТРОКРЕВЕТНО СТУДИО – ДВАЈЦА ВОЗРАСНИ И ЕДНО ДЕТЕ 0-11,99 ГОДИНИ. ДЕТЕ СОГЛАСНО НАПОМЕНА ВО 1/3 СТУДИО СО ДВЕ ВОЗРАСНИ ЛИЦА Е БЕСПЛАТНО БЕЗ СОПСТВЕН КРЕВЕТ (минимум две полноплатежни суми).
• ЧЕТВОРОКРЕВЕТНО СТУДИО – РАСПОЛАГА СО ЕДЕН БРАЧЕН КРЕВЕТ И И СОФА КРЕВЕТ И МОЖЕ ДА СЕ СМЕСТАТ ДВАЈЦА ВОЗРАСНИ И ДВЕ ДЕЦА ДО 11,99 ГОДИНИ ИЛИ ТРИ ВОЗРАСНИ ЛИЦА И ЕДНО ДЕТЕ ДО 5,99.

- Цената е дадена по соба по ден на база ноќевање;

- Трет возрасен добива 30% попуст од цената во табела;

- Прво дете до 11,99 години е бесплатно;

- Второ дете до 11,99 добива 80% попуст од цената во табела;


ЛОКАЦИЈА