• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

Poseidon 3+* (61)

Специјална понуда од Poseidon 3+* 

Hotel POSEIDON 4* JAZ BUDVA 
Цена по лице на ден на база Појадок и Вечера

 

Тип на Соба

10.06-20.06

10.09-20.09

20.06-01.07

01.09-10.09

01.07-10.07

25.08-01.09

10.07-25.08

 

20.09-20.10

Double Room

41€

51€

58€

67€

37€

Triple Room

36€

45€

47€

55€

33€

Quarduple Room

36€

42€

46€

52€

31€

2 Bedroom Aparment

36€

47€

52€

59€

31€

 

Политика за деца:

·       Сместување на деца е возможно во Тriple Room и Quarduple Room

·       Деца до 1,99 години ГРАТИС

·       3 и 4 години 50% попуст од цената на возрасно лице

·       5 и 6 години 30% попуст од цената на возрасно лице

·       7-11,99 години 20% попуст од цената на возрасно лице

Во цената не е вклучено:

·       Туристичка такса и хотелско осигурување 1,50€ по лице на ден; Деца до 11,99 години плаќаат 0,50€ по лице на ден.

Напомена:

·       Во двокреветна соба можат да се сместат 2 возрасни + 1 дете до 2 години

·       Bo 2-Bedroom Aparment нема попуст за деца доколку се сместуваат 2+2 лица.Доколку во 2 Bedroom Aparment се сместат 5 лица,5-то лице има попуст од 50%.

______________________________________________________________________________________________

Регуларна понуда од Poseidon 3+*

 

Hotel POSEIDON 3* JAZ 

Tип на соба

01.06 - 09.06 20.09 - 20.10

10.06 - 19.06 10.09 -19.09

20.06 - 30.06 01.09 - 09.09

01.07 - 09.07 25.08 - 31.08

10.07 - 24.08

Цена по соба на ден во €

Појадок и Вечера

DBL

1 ADL

85

94

116

131

151

1 CHD (7-11,99) + 1CHD (2-6,99)

85

94

116

131

151

1ADL + 1 CHD (7-11,99)

85

94

116

131

151

1ADL + 1 CHD (2-6,99)

85

94

116

131

151

2 ADL

85

94

116

131

151

TRPL

2ADL + 1 CHD (7-11,99)

106

116

143

149

174

2ADL + 1 CHD (2-6,99)

102

111

138

144

168

3 ADL

114

124

153

160

186

Tуристичка такса вклучена во цената!

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1€ =61.80 МКД