• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

ГРЦИЈА ЛЕТО 2019 - Вонсезонски пакет аранжмани !!!

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА

ГРЦИЈА ЛЕТО 2019 !!!!

 

Изберете дестинација и термин! Ограничени капацитети! Сместување во студиo/апартман!

цена по лице со гратис превоз !!!


Термини

19.05.2019

26.05.2019 

02.06.2019

09.06.2019

15.09.2019 

22.09.2019 

Ноќевања

7

7

7

7

7

7

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

НЕИ ПОРИ – сите капацитети

////

45 €

65 €

85 €

65 €

45 €

КАЛИТЕА - Оскар /Клеопатра 

45 €

55 €

75 €

95 €

75 €

55 €

КАЛИТЕА - Галини 

45 €

55 €

85 €

105 €

85 €

55 €

ПОЛИХРОНО - Христос 

45 €

55 €

75 €

95 €

75 €

55 €

ПОЛИХРОНО - Фулис / Мустакас 

45 €

55 €

95 €

115 €

85 €

55 €

ХАНИОТИ – сите капацитети 

45 €

55 €

95 €

115 €

85 €

55 €

ПЕФКОХОРИ – сите капацитети 

45 €

55 €

95 €

115 €

85 €

55 €

 

 

Термини

25.05.2019

01.06.2019

08.06.2019 

15.06.2019

14.09.2098

21.09.2019 

Ноќевања

7

7

7

7

7

8

Сместување

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

Стд / Апп

ПАРГА – сите капацитети 

65 €

75 €

95 €

135 €

85 €

65 €

ВРАХОС – сите капацитети 

65 €

75 €

95 €

135 €

85 €

65 €

ЛЕФКАДА – сите капацитети 

///

75 €

95 €

135 €

85 €

65 €

Во цената е вклучено за Халкидики и Неи Пори:

*   7 ноќевања во студио или апртман  (минимум 2 особи во студио /  4 особи во апартман)

*   Превоз до избраната дестинација

*   Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет) 

*   Деца 2-11,99год – бесплатно во студио, во апартман плаќааат фиксно по 25 евра (со двајца возрасни).

*   Трета и четврта возрасна плаќа по 35 евра фиксно во апартман.


Во цената е вклучено за Јонски брег и Лефкада:

*   7 ноќевања во студио или апртман  (минимум 2 особи во студио  /  4 особи во апартман)

*   Превоз до избраната дестинација

*   Дете 0-1,99год – бесплатно (со двајца возрасни, без седиште во бус и без кревет) 

*   Деца 2-11,99год – бесплатно во студио, во апартман плаќааат фиксно по 35 евра (со двајца возрасни).

*   Трета и четврта возрасна плаќа по 45 евра фиксно во апартман.


Напомени:

*   Во цената на пакет аранжманот превозот е ГРАТИС!!!

*   Доколку се патува со сопствен превоз цената на аранжманот НЕ се намалува, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и за возрасни.

*   Резервација се прави со уплата од 50% од вкупниот износ, со комплетна доплата до 01.01.2019

*   При отказ на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 50% НЕ се враќа

*   За два споени термини НЕ се одобрува дополнителен попуст. Оваа понуда НЕ се комбинира со други попусти и промоции.

*   Понудата од оваа промоција е со ограничен капацитет, сместувањето е во вили во сопствен закуп.

*   Поаѓање за Халкидики и Пиериа на термините објавени во табела, во 05.00 часот, состанок 30мин порано на паркинг спроти Холидеј ИН

*   Поаѓање за Јонски Брег ( Парга, Врахос, Лефкада) претходниот ден во 23.30 часот, состанок 30мин порано на паркинг спроти ХолидејИН

*  Ве молиме минмум 24 часа пред секое поаѓање  да се информирате за потврда за времето и местото на поаѓање.

*   Превземење на собите по 14.00 часот, напуштање во 09.00 часот – локално време

 *   Патничко осигурување е задолжително  и НЕ е вклучено во цената.

*   Цените се дадени во евра за уплата во денарска противвредност 1евро = 62,00мкд.

*   За реализација на аранжманот потребен е минимум од 40 особи. При помал број на пријавени патници агенцијата ќе понуди алтернативно сместување од своите капацитети или ќе го врати уплатениот износ, а превозот ќе се организира со мини бус/комбе.


ЦЕНОВНИК БР.1 СО ВАЖНОСТ ОД 01.12.2018

СПЕЦИЈЛАНАТА ПОНУДА ВАЖИ ЗА КОМПЛЕТИ УПЛАТИ ДО 15.01.2019