• Бул. Ослободување
  • Лок. 8, 6250 Кичево

FLORA MAIN BUILDING 4*

 

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА !!!
-20% за уплати до 30.09.2019

* Цените се со вкалкулиран попуст


РЕДОВНИ ЦЕНИ ЗА ЗИМА 2019-2020

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.   
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената НЕ е вклучено:
- Туристичка такса за престој 1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.)
- Доплата за BB 10€/ возрасен, 5€ / дете  ( 2-12 г.) 
- Доплата за HB 21€/ возрасен, 11€ / дете  ( 2-12 г.)
- Користење на базен 5 € возрасен, 2,5 € Деца (2-12г.)
- Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 50€ / возрасен, 25€/ дете ( 2-12 г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20% за уплати до 30.09.2019; -15% за уплати до 31.10.2019, -10% за уплати до 30.11.2019
2)  Промоцијата 7=6, 10=8 важи за резервации направени 01.12.2019 за престој во период 04.03 – 31.03.2018. 6=5 важи за резервации направени 01.12.2019 за пристигнувања после 01.03 Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите  НЕ се комбинираат.

 
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.