AFRODITI HOUSE sopstven prevoz (53)

Afroditi House - Paralia Katerini, Pieria
 
Оддалеченост од плажа

80 метри


15% ПОПУСТ ЗА 40% АВАНС СО РЕЗЕРВАЦИЈА И ДОПЛАТА ДО 02.04.2022

Се наоѓа во центарот на Паралија, недалеку од црквата, на само 80 m од плажата. Куќата е комфорна, а апартманите имаат опремена кујна, мини шпорет (со рерна), голем фрижидер со замрзнувач, пегла, даска за пеглање, Total TV .